PRAVIDLA SOUTĚŽE

Fotosoutěž Léto S BRÝLEMI o originální sluneční brýle Ray-Ban

 
Léto se chýlí k závěru a i když si většina z nás už tu hlavní část volna užila, léto ještě neřeklo poslední slovo a snad má pro nás nachystaných ještě pár pěkných teplých dní.
 
Zavzpomínejme si na ty nejlepší okamžiky, ze kterých dýchá letní žár a slunce.  Pošlete nám své letní fotky, na kterých jakkoli figurují sluneční brýle a s nimi vy a rybník nebo moře, hory nebo údolí, pohoda nebo dobrodružství. Zkrátka léto podle vašeho naturelu! Ten nejlepší od nás dostane značkové sluneční brýle Ray-Ban, aby si ty zbývající letní dny jaksepatří užil.    
 
 

Jak soutěžit?

 

1. Vyberte jednu vaši fotku, která podle vás nejlépe odpovídá tématu soutěže LÉTO S BRÝLEMI.

2. Pošlete nám ji na mailovou adresu info@misteroptic.cz. Připojte popisek fotky, své celé jméno, poštovní adresu a emailovou adresu. Fotky posílejte do 1. 10. 2017.

3. My fotku spolu s vaším popiskem a jménem nasdílíme na našem facebookovém profilu ve speciálním soutěžním fotoalbu. 

4. Po uzávěrce soutěže si nad soutěžní fotoalbum sedne porota pracovníků naší firmy a určí vítěznou fotografii. 

5. Vítěze vyhlásíme na našem facebookovém profilu. A zařídíme odeslání výhry na jeho poštovní adresu.

 
 

Jaká je výhra?

 

Cenou jsou unisex sluneční brýle Ray-Ban 3025 001/51 včetně originálního pouzdra. Tyto kultovní pilotky se zlatými obrubami v kombinaci s hnědými skly můžete nosit celoročně. 

 
Sluneční brýle Ray Ban 3025 001/51
 

Podrobná pravidla soutěže

 

1. Organizátorem soutěže je společnost Mister Optic s.r.o., IČ: 29159822.

 

2. Soutěž probíhá od 11. 9. 2017 do 1. 10. 2017 prostřednictvím Facebooku. Registrace fotografií končí 1. 10. 2017.

 

3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s trvalým bydlištěm na území České republiky, která v době̌ trvání soutěže zašle soutěžní fotografii a uvede svou platnou e-mailovou adresu, své jméno a jméno osob/osoby na fotografii. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této soutěži a osoby jim blízké.

 

4. Účastník soutěže se do soutěže registruje zasláním e-mailové zprávy s fotografií a osobními údaji (jméno, příjmení, adresa, email).  Zasláním e-mailové zprávy zároveň vyjadřuje souhlas s účastí a s pravidly soutěže.

 

a) Podmínkou účasti v soutěži je zaslání soutěžní fotografie.

 

b) Každý účastník má právo zaslat do soutěže 1 fotografii. Fotografii pošle účastník emailovou zprávou na info@misteroptic.cz a připojí k fotografii vhodný titulek.

 

c) Účastník fotosoutěže prohlašuje, že:
- fotografii pořídil osobně a že má neomezená práva poskytovat dalším osobám práva jejího užití v neomezeném rozsahu, případně má od autora fotografie svolení k publikaci fotografie a má zajištěna práva poskytovat fotografii dalším osobám

- fotografie je vlastním originálem a není napodobeninou nebo fotomontáží

 

d) Každá z fotografií podléhá schválení administrátora Mister Optic s.r.o. Souhlas (a následné umístění fotografie na facebookový profil Mister Optic s.r.o.) či nesouhlas administrátora je vyjádřen nejpozději do 5 pracovních dnů od poslání fotografie účastníkem. V případě̌ nesouhlasu účastník nemusí být vyrozuměn.

 

e) Soutěžní fotografie budou umístěny do soutěžního fotoalba na facebookovém profilu Mister Optic s.r.o. Návštěvníci soutěžního fotoalba mohou vyjádřit své sympatie k jednotlivým fotografiím pomocí tlačítka „To se mi líbí" a dalších tlačítek pro reakci neboli tzv. „lajkování. Toto hodnocení neslouží k určení výsledného pořadí v soutěži, nicméně k němu může být přihlédnuto porotou. 

 

f) Do soutěže nebudou zařazeny fotografie, pokud:
- nesouvisí s tématem této fotografické soutěže,
- autor neuvedl své skutečné jméno a příjmení (v případě̌ výhry se jméno a příjmení musí shodovat se jménem adresáta),
- jsou opatřeny vulgárním či jinak pohoršujícím popiskem a zobrazují takový obsah,
- byly dle informací dostupných organizátorovi soutěže pořízeny jiným autorem než je účastník soutěže a tato skutečnost není autorovi fotografie známa,
- nevyhovují kvalitou nebo rozlišením,
- obsahují vložené nápisy (fotografie nesmí obsahovat jakékoliv viditelné nápisy z důvodu možného považování za reklamu; tolerujeme drobný copyright apod.).

 

g) Veškeré nahrané fotografie se po skončení soutěže stávají majetkem organizátora, který si vyhrazuje právo použít je ke svým marketingovým účelům bez dalšího souhlasu účastníka. Zasláním fotografie poskytuje účastník soutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití i pro účely organizátora, a to po dobu trvání autorských práv k dané fotografii.

 
 

h) Způsob vyhodnocení:
- Po uzavření příjmu fotografií určí vítěznou fotografii porota složená ze zaměstnanců společnosti Mister Optic s.r.o.
- Z registrovaných fotografií bude také vybráno cca 20 nejzdařilejších či nejvtipnějších fotografií k umístění na Opticmag (magazin.misteroptic.cz).
- Každý účastník fotosoutěže a hlasování má právo získat pouze jednu cenu.
- Autor vítězné fotografie obdrží unisex sluneční brýle Ray-Ban 3025 001/51 včetně originálního pouzdra.

 

Výherce bude po skončení soutěže kontaktován emailem. Výhra mu bude následně̌ zaslána na uvedenou poštovní adresu do jednoho měsíce po skončení soutěže. Výhra bude zaslána pouze na adresu na území České a Slovenské republiky. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilky výherci. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.

 

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu.

 

Účastí v soutěži zasláním odpovědi vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených v emailové zprávě, kterou pošle k registraci do soutěže, za účelem nabízení obchodu nebo služeb, a to do odvolání tohoto souhlasu.

 

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost Mister Optic s.r.o. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže. Organizátor shromažďuje osobní údaje v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie