Ray Ban je originál - a jak ho poznám?

Když Ray Ban, tak originál. Jak ho poznat? 

 

Nakupujte brýle Ray Ban u Mister Optic - zaručujeme kvalitu a pravost značkových brýlí.

Zjistěte v několika krocích, jak poznat originální brýle Ray Ban.

 

 

1. krok

Sluneční brýle Ray Ban se prodávají zpravidla v krabičce. Originální krabička má na jedné boční straně samolepku s kódem EAN, čárovým kódem a s kombinací čísel.

Ta označují číslo modelu, velikost a barvu. Tyto údaje se musí shodovat s těmi, které jsou uvedeny na vnitřní straně brýlí. 

 

 

 

Na horní stěně krabičky je vytištěno logo Ray Ban v červeném poli. Logo je vytištěno kvalitně, nestírá se a má správnou velikost, proporce a barvu.

 

Ray Ban potisk originální krabičky

 

 

2. krok

Uvnitř krabičky je uloženo pouzdro, které je součástí dodávky všech brýlí brýlí Ray Ban. Na jeho přední straně je vytištěno (ev. vyraženo) logo Ray Ban.

U slunečních brýlí najdete v logu nápis: "Sunglasses by Luxottica".

 

Ray Ban originální pouzdro

 

3. krok

K originálním brýlím Ray Ban dostáváte brožurku s informacemi o produktu a originální značkovou utěrku na čištění brýlí s logem Ray Ban.

 

Ray Ban certifikát pravosti a čisticí utěrka

 

 

4. krok

Zkontrolujte kvalitu tisku nápisů na uvnitř stranice - nápisy "Made in Italy" anebo písmena CE mají ostré kontury. Mezi písmeny jsou pravidelné mezery a u slunečních brýlí je vytištěn nápis se jménem modelu - např. Aviator, Wayfarer, Justin atd.

 

 

5. krok

Sluneční brýle Ray Ban mají na pravé brýlové čočce vytištěno logo Ray-Ban. Písmo a jeho kontury jsou čisté a ostré. Tisk drží pevně, nestírá se a neloupe se.

U slunečních brýlí je označeno i levé brýlové sklo: na levé čočce je pod úrovní stranice vyryto malé logo RB, které je viditelné jen pod určitým úhlem.

 

Ray Ban logo na pravé čočce

 

 

6. krok

Logo na stranicích je tištěné, eventuelně plastické. Každopádně je vnější logo na stranicích ostré, kvalitní a nestírá se.

 

Ray Ban original logo stranic

 

 

7. krok

Na sedlech brýlí jsou čitelná písmena RBOtočte brýle vzhůru nohama - písmena jsou pak lépe vidět. Sedla jsou vyrobena z kvalitního pevného plastu. 

 

Označení Ray Ban na sedlech brýlí

 

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie