EMPORIO ARMANI - SLUNEČNÍ BRÝLE VE VELKÉM STYLU


EMPORIO ARMANI - SLUNEČNÍ BRÝLE VE VELKÉM STYLU


Slavná italská značka pro stylový letní outfit

 

Jedním z trendů 2017 jsou zrcadlovky. A třeba tyto sluneční brýle Emporio Armani jsou bez obrouček, zato se zrcadlovými skly v šedostříbrném provedení. Bezobroučkové brýle působí velmi elegantně a pro stylový letní outfit jsou jako stvořené. Podívejte se a posuďte sami, jak dobře se brýle Emporio Armani nosí.  


RX + RY OD RAY BANU A K TOMU NAVRCH VOGUE


RX + RY OD RAY BANU A K TOMU NAVRCH VOGUE

 

Takhle to teď u nás vypadá: plastové i kovové, žíhané i jednobarevné, kulaté, pilotky i kočičí oči

 

Právě dorazily všelijaké letní vychytávky Ray Ban a Vogue v dioptrických obroučkách. Žíhané polprůhledné Ray Bany, dioptrické kovové pilotky nebo kulaté plastové brýle s barevnými stranicemi. Prostě paráda na léto. S těmi se zaručeně nudit nebudete. Podívejte se, jaké brýle se letos nosí.

 

Náš tip na letní vychytávky: Odvažte se a zkuste třeba tyhle sexy retro černo-zlaté kočičí oči od Vogue nebo návrat osmdesátek - zlaté dioptrické pilotky Ray Ban.

 


DNES JE MEZINÁRODNÍ DEN SLUNEČNÍCH BRÝLÍ. OSLAVUJTE S NÁMI!


DNES JE MEZINÁRODNÍ DEN SLUNEČNÍCH BRÝLÍ. OSLAVUJTE S NÁMI!

 

My brýle milujeme a k oslavě se vždycky důvod najde:) 

 

Tak proč dnes neoslavit sluneční brýle? Schválně, spočítáte, kolik jich máte? Počítejte pečlivě. A kdyby jich bylo málo, koukněte na to nejlepší, nejnovější, nejvychytanější, prostě nej..., nej..., nej..., co tu pro vás máme.

 

 

 


PRÁVĚ TEĎ: 80 NOVÝCH SLUNEČNÍCH BRÝLÍ HLEDÁ SVÉ NOVÉ MAJITELE


PRÁVĚ TEĎ: 80 NOVÝCH SLUNEČNÍCH BRÝLÍ HLEDÁ SVÉ NOVÉ MAJITELE

 

NOVÉ úlovky do vašeho šatníku: Emporio Armani, Vogue a Polaroid

 

Naprosto chápeme, že nemáte co na sebe. Proto jsme tady! Nestačíme vybalovat, popisovat, kochat se a škatulkovat. A pak zase balit a posílat k těm šťastlivcům, na které se ještě dostane. Koukněte rychle na novinky Armani, Vogue a Polaroid. Je tu všechno, co letos potřebujete: kulaté brýle od Polaroidu s trendy zrcadlovkami. Brýle s dvojitou hrazdičkou nebo naopak minimalistické Emporio Armani. Plastové brýle s tenoučkými stranicemi nebo tvarem kočičích očí od Vogue nebo nesmrtelné pilotky a černá klasika. Vyberte si ty svoje teď a tady.


UDĚLEJTE SI DOMA ITÁLII...HEZKY ČESKY A V KLIDU


UDĚLEJTE SI DOMA ITÁLII...HEZKY ČESKY A V KLIDU

 

Dolce Gabbana - silná dvojka italských návrhářů nám zase vyrazila dech

 

...když jsme vybalili tuhle novou zásilku. Máme krásnou práci:) Černá, zlatá, červená. Určitě se budou líbit i vám..


ORIGINÁLNÍ DIOPTRICKÉ ČOČKY RAY-BAN NA MÍRU


ORIGINÁLNÍ DIOPTRICKÉ ČOČKY RAY-BAN NA MÍRU

 

Chcete mít Ray-Bany s dioptriemi a přitom mít na jejich "sklech" původní logo?

 

Tak to už dnes není žádný problém. Do originálních brýlí Ray-Ban (ať už dioptrických nebo slunečních) vám vsadíme dioptrická skla s logem Ray Ban. Ano, dokonce i do slunečních brýlí se dají vsadit brýlové čočky s dioptriemi přesně tak, jak je potřebujete. A teď ještě k tomu s původním logem. Dejte nám při objednávce Ray-Ban vědět, že chcete brýlové čočky s logem Ray-Ban, a my se o všechno ostatní postaráme. 

 

Více informací

NOVÉ DIOPTRICKÉ BRÝLE RAY-BAN DORAZILY NA NÁŠ PULT


NOVÉ DIOPTRICKÉ BRÝLE RAY-BAN DORAZILY NA NÁŠ PULT

 

Pozor, pozor! Jsou tu nová erbéčka!

 

Koukněte na ně sem. Ať vám něco neuteče. Stojí za to. Co třeba tyhle ultramoderní a přitom ultraretro kovové dioptrické pilotky ve stylu osmdesátých let? Budete se divit, ale to je právě nejžhavější novinka pro rok 2017. Ale samozřejmě, že se tu najde i spousta modelů jako třeba tyhle trendové a přitom střízlivě kulaté dioptrické Ray-Bany i pro menší hlavičky. 

 

 

 


DĚTSKÉ BRÝLE POLAROID - DOKONALÁ OCHRANA PRO NAŠE NEJDRAŽŠÍ


DĚTSKÉ BRÝLE POLAROID - DOKONALÁ OCHRANA PRO NAŠE NEJDRAŽŠÍ

 

Dětské brýle Polaroid pro maximální ochranu toho nejcennějšího, co máme

 
Napadlo vás někdy, jak moc jsou ohroženy vaše děti sluncem? Mažeme je krémy proti slunci, ale co jejich oči? Ideální je, když si děti na brýle zvyknou už od malička. Nasaďte brýle úplně maličkým dětem a máte jistotu, že si zvyknout a budou nosit brýle celý život. Nedovolte, aby si děti kazily oči nekvalitními brýlemi a naučte je, co mají správné sluneční brýle umět. Zvolte Polaroid  a dokonalou ochranu proti UV záření - za to nám přece naše děti stojí.

 


NEJLEPŠÍ BRÝLE POLAROID PRO MUŽE


NEJLEPŠÍ BRÝLE POLAROID PRO MUŽE

 

Zamysleli jsme se nad tím, co mají u nás muži nejraději 

 

A došli jsme k názoru, že jsou to tyto sluneční brýle Polaroid - ve třech barevných variantách, s POLARIZACÍ a se skly ve velmi pohodlné zelené nebo hnědé barvě. To jsou barvy ideální za volant a vůbec pro jakoukoliv příležitost. Doporučujeme především pro široký obličej. 

 


POLAROID RAINBOW V 5 VARIANTÁCH


POLAROID RAINBOW V 5 VARIANTÁCH

 

Unisex sluneční brýle i pro užší obličej 

 

Klasický tvar pilotek, zrcadlovky a dvojitý nosník, tzv. double bridge nebo dvojitá hrazda. V pěti barevných variantách: s šedými, zlatými, červenými, zelenými a modrými skly. A navíc s polarizací. Ještě něco? Ano! Skvělá cena. To je hit letošního jara a léta. Dokonalost sama. Doporučujeme je jako dámské sluneční brýle nebo pánské brýle pro muže s užším obličejem.

 


128»


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie