Certifikovaný prodejce

Když Ray Ban, tak originál. Když Ray Ban, tak od certifikovaného prodejce.

 

Nakupujte pravé originální brýle Ray Ban u Mister Optic. Jsme certifikovaným ověřeným prodejcem originálních brýlí Ray Ban a ručíme za jejich pravost.

 

Zaručujeme kvalitu a pravost značkových brýlí Ray-Ban, kvalitní servis a originalitu náhradních dílů..Na centrálních stránkách značky Ray Ban jsme uvedeni jako certifikovaný ověřený prodejce originálních brýlí Ray Ban. To zaručuje, že brýle Ray Ban a originální dioptrická skla Ray Ban na míru které si koupíte v našem eshopu nebo v našich kamenných optikách, jsou 100% pravé. Poradíme vám, jak originál Ray Ban poznat. 

 

Ověřený prodejce Ray Ban

     

Jak poznám originál?

1. krok

Sluneční brýle Ray Ban se zpravidla prodávají v krabičce. Originální krabička má na jedné boční straně samolepku s kódem EAN, čárovým kódem a s kombinací čísel.

Ta označují číslo modelu, velikost a barvu. Tyto údaje se musí shodovat s těmi, které jsou uvedeny na vnitřní straně brýlí. 

 

 

Na horní stěně krabičky je vytištěno logo Ray Ban v červeném poli. Logo je vytištěno kvalitně, nestírá se a má správnou velikost, proporce a barvu.

 

Ray Ban potisk originální krabičky

 

 

2. krok

Uvnitř krabičky je uloženo pouzdro, které je součástí dodávky všech brýlí brýlí Ray Ban. Na jeho přední straně je vytištěno (ev. vyraženo) logo Ray Ban.

U slunečních brýlí najdete v logu nápis: "Sunglasses by Luxottica".

 

Ray Ban originální pouzdro

 

3. krok

K originálním brýlím Ray Ban dostáváte brožurku s informacemi o produktu a originální značkovou utěrku na čištění brýlí s logem Ray Ban.

 

Ray Ban certifikát pravosti a čisticí utěrka

 

 

4. krok

Zkontrolujte kvalitu tisku nápisů na uvnitř stranice - nápisy "Made in Italy" anebo písmena CE mají ostré kontury. Mezi písmeny jsou pravidelné mezery a u slunečních brýlí je vytištěn nápis se jménem modelu - např. Aviator, Wayfarer, Justin atd.

 

 

5. krok

Sluneční brýle Ray Ban mají na pravé brýlové čočce vytištěno logo Ray-Ban. Písmo a jeho kontury jsou čisté a ostré. Tisk drží pevně, nestírá se a neloupe se.

U slunečních brýlí je označeno i levé brýlové sklo: na levé čočce je pod úrovní stranice vyryto malé logo RB, které je viditelné jen pod určitým úhlem.

 

Ray Ban logo na pravé čočce

 

 

6. krok

Logo na stranicích je tištěné, eventuelně plastické. Každopádně je vnější logo na stranicích ostré, kvalitní a nestírá se.

 

Ray Ban original logo stranic

 

 

7. krok

Na sedlech brýlí jsou čitelná písmena RB. Otočte brýle vzhůru nohama - písmena jsou pak lépe vidět. Sedla jsou vyrobena z kvalitního pevného plastu. 

 

Označení Ray Ban na sedlech brýlí

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie