JEDNO SKLO ZDARMA

Nakupujte chytře a získejte 1 sklo zdarma 

 

Využijte náš balíček a užijte si oční wellness: získejte jedno sklo zdarma a nechte si změřit zrak bez čekání. V optice na Národní dokonce probíhá nejmodernější metodou PASKAL3D. Budete se divit, jak příjemné může měření zraku být. Jestli jste ještě nezažili opravdovou radost z nošení brýlí, je na čase si to užít právě teď.

 

AKCE 1 SKLO ZDARMA

Tato výhodná akce platí do odvolání v našich kamenných optikách na brýlová dioptrická skla HOYA. Nelze ji kombinovat s jinými slevovými akcemi. Bližší informace přímo v optikách. Pokud si také chcete nechat rovnou změřit zrak, dohodněte si předem termín v našich kamenných optikách. V Obchodním domě Máj na Národní probíhá měření formou zážitkového měření zraku PASKAL 3D .

V našich optikách přijímáme benefitní karty a poukázky Benefit Plus, Benefity, Up, Sodexo a Ederred.

 

 

Zdroj: Hoyavision.com

 

PROČ PRÁVĚ BRÝLOVÁ SKLA HOYA?

 

Brýlové čočky HOYA jsou prvotřídní brýlové čočky, za které již společnost HOYA získala několik mezinárodních ocenění. Mimo jiné se může pyšnit oceněním Silmo D´or, iF Material Award nebo Top Opta.

HOYA jednoohniskové, bifokální i multifokální brýlové čočky, které mají výborné optické kvality - skvělé optické vlastnosti zajišťuje vysoce kvalitní zpracování a použitý materiál. 

Brýlové čočky HOYA vám zabrousíme v klasickém provedení i v tenčené verzi pro vyšší dioptrie.

Aby se vám ještě lépe nosily, můžeme společně vybrat další povrchové úpravy: antireflex, samozabarvování, ochranu proti vodě a dešti nebo teď velmi populární filtr proti modrému světlu z počítačtů BlueControl. Snižuje únavu a chrání oči a zdravý spánek. Na své si jistě přijdou i ti nejnáročnější zákazníci.

Na pobočky vám zdarma zašleme sluneční brýle i dioptrické obroučky k vyzkoušení. Rádi vám v optice poradíme, jak vybrat ty nejvhodnější brýle právě pro vás. Postarají se o vás naši zkušení optometristé.

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie