MĚŘENÍ ZRAKU V OPTICE METODOU PASKAL 3D

 

PASKAL 3D - ZÁŽITKOVÁ METODA MĚŘENÍ ZRAKU

 

Dopřejte si při měření zraku zážitek jako v kině. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do naší optiky v Obchodním domě Máj na Národní třídě v Praze. Měření zraku tady probíhá nejmodernější metodou PASKAL 3D. Zapomeňte na klasickou desku s písmenky, kterou znáte z očního. Budete se dívat na hory, jezera, balóny, kočičky a pejsky. A my přitom zjistíme vaše dioptrie a možná ještě trochu víc. 

 

 

 

PROČ JE PASKAL 3D PŘÍJEMNĚJŠÍ NEŽ KLASICKÉ TESTY?

 

Především je to metoda, která je pro klienty dostupná i pro měření v optice. Nevýhodou klasického měření zraku je skutečnost, že se každé oko měří zvlášť. Náš mozek pak při klasickém měření musí přepnout a soustředit se na každé oko zvlášť. V běžném životě ale mozek skládá informace získané z obou očí dohromady a dává nám výsledný vjem z obou očí zároveň. Výsledky měření s PASKAL 3D proto lépe odpovídají realitě.

PASKAL 3D je nejmodernější metoda měření zraku, která umožňuje měřit dioptrie na obou očích najednou za přirozeného postavení obou očí.A to je obrovská výhoda. Můžeme tak zjistit, jestli netrpíte vadou prostorového nebo periferního vidění. Můžou to být skryté vady vidění, které mohou způsobit horší vidění. 

Navíc dokážeme zjistit, které oko je vaše dominantní a s touto informací dále pracovat třeba v situaci, kdy si pořizujete multifokální brýle nebo trpíte složitější refrakční vadou

 

JAK VYŠETŘENÍ PASKAL 3D PROBÍHÁ?

 

Jednoduše a velmi, velmi pohodlně a přirozeně. Při vyšetření se ocitáte v pomyslném kině. Nečtete písmenka z bílé tabulky, ale pohodlně se usadíte a díváte se na televizní obrazovku, na kterou vám naši zkušení optometristé pomocí iPadu promítají příjemné obrázky hor, jezer, létající balóny, písmena, obrazce...a pejsky a kočičky. Testů jsou desítky a záleží na vaší refrakční vadě, kam vás zavedou. Na závěr si nasadíte zkušební obrubu, díváte se zase na příjemné obrázky a optometrista vám zkouší tu nejpříjemnější kombinaci dioptrií tak, abyste viděli co nejostřeji a nejpohodlněji.

Přesvědčte se sami o výhodách zážitkové refrakce s PASKAL 3D. Je to skutečně zážitek.

Udělejte první krok a rezervujte si termín v Mister Optic na Národní. Otevřeno tu máme 7 dní v týdnu!

  
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie