VYZKOUŠEJTE SI obruby doma

 

 

3 snadné kroky, jak si objednat brýle na vyzkoušení doma

 

Vyberte si brýle v pohodlí domova

 

1. krok: VYBERTE SI brýle v klidu a pohodlí domova

V klidu a pohodlí domova si vyberte sluneční nebo dioptrické brýle. Při výběru nemusíte spěchat a mohou vám poradit vaši blízcí. Vyberte si ze stovek slunečních brýlí a dioptrických obrub. Využijte naše skvělé ceny a akční nabídky. Všechny značkové brýle, které nabízíme, jsou originály.

 

2. krok: OBJEDNEJTE SI brýle online

Vše je SKLADEM a za skvělé ceny. Poštovné ZDARMA. Vyberte si snadno a za skvělé ceny svoje nové brýle. Pokud si objednáváte dioptrické brýle, zadejte svoje dioptrie nebo vložte naskenovanou kopii předpisu od lékaře. Do vybraných obrub vám zabrousíme dioptrické čočky. Dopravu máte opět, samozřejmě, ZDARMA.

 

Objednejte si až troje dioptrické brýle a my vám je zašleme na vyzkoušení domů. Nenošené a nepoškozené brýle, do kterých nebyly zabroušeny dioptrické čočky, můžete vrátit zpět. Vrátíme vám obratem vaše peníze. 

 

3. krok: BRÝLE DOMŮ dostanete poštou

Doprava je ZDARMA a doručíme vám balíček domů nebo do práce. Nebo si objednávku vyzvedněte v jedné z našich kamenných optik Mister Optic v Praze nebo v některém z výdejních míst.

 

 

Nemáte předpis na brýle? Nevadí!

Navštivte některou z našich kamenných optik v Praze a nechte si změřit zrak. Rádi vám poradíme s výběrem a brýle vám přizpůsobíme tak, aby co nejlépe seděly.

 

Kamenná optika Praha
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie