Způsoby plateb a EET

Způsoby plateb

 

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

 

  • Dobírka ČR - zaplatíte v hotovosti až při převzetí zboží. V tomto případě Vám budeme účtovat příplatek za dobírku ve výši 49 Kč.

 

  • Dobírka SK - zaplatíte v hotovosti až při převzetí zboží. V tomto případě Vám budeme účtovat příplatek za dobírku ve výši 58 Kč.
 
  • Bezhotovostně bankovním převodem CZ - po vyplnění a odeslání objednávky, uhradíte příslušnou částku na náš bankovní účet č. 2800291431/2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

 

  • Bezhotovostně bankovním převodem SK (EUR) - po vyplnění a odeslání objednávky, uhradíte příslušnou částku na bankovní účet č. 2800291431/8330, vedený u společnosti Fio banka, a.s. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

 

  • Online prostřednictvím platebního systému PayU

Platební kartou. Zadáte pokyn k platbě kartou (Visa, Mastercard, podle typu Vaší platební karty), do formuláře vyplníte údaje z Vaší platební karty (číslo karty, datum expirace, CVV kód na zadní straně) a po potvrzení platby se peníze ihned odečtou z Vašeho účtu.

Bankovním převodem systémem PayU. Vyberete si banku, ve které máte účet a systém Vás přesměruje na stránky Vašeho internetového bankovnictví tak, jak jste zvyklí. Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví je zde pro Vás již předvyplněný platební příkaz (vyplněné číslo účtu prodejce, variabilní symbol, částka za zboží), který jen potvrdíte a platba se následně převede prostřednictvím platebního kanálu na účet určený pro službu PayU.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie