HORSEFEATHERS - PECKY NA SLUNCE I DO SNĚHU


HORSEFEATHERS - PECKY NA SLUNCE I DO SNĚHU

 

VIDĚLI JSTE UŽ NOVÉ HORSEFEATHERS?

Pro něj i pro ni, kulaté i hranaté, oválné i kulaté, sportovní i prudce elegantní. Podívejte se, co nám tu přibylo - sluneční brýle Horsefeathers.  Letos jsou tu nové pilotky, kulaté brýle s dvojitou hrazdou i bez ní a černé plastové brýle s kovovým rámečkem. Jo, to se letos bude nosit. A že sluneční brýle v zimě nenosíte? Měli byste. Právě na sněhu je slunce ještě ostřejší než v létě. 

 


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCE A ŠVIH


DOLCE GABBANA - DOKONALÁ ELEGANCE A ŠVIH

 

Horké novinky DG jsou tu!

 

To nám ten nový rok pěkně začíná. Vážně. Krásné, luxusní, elegantní dioptrické brýle DOLCE GABBANA jsou tu. Podívejte se, jak dobře vypadají třeba plastové obroučky se super tenkými kovovými straničkami. Nebo už máte chuť vybírat na teplejší a slunečnější dny? Koukněte na nové sluneční brýle DOLCE GABBANA. U nás na plné čáře vítězí cateye s květinkovým detailem. 


VÁNOČNÍ BESTSELLERY II


VÁNOČNÍ BESTSELLERY II

 

Sluneční brýle OAKLEY PRIZM - tip na dokonalou vánoční vychytávku

 

Těsně před Vánocemi nám dorazily vychytané sluneční brýle OAKLEY se speciálními skly PRIZM pro vychytané Vánoce. Výborně propouští světlo a dokonale vykreslují detaily. Zajistí dokonalý rozhled a rychlé reakce. Lépe než běžná sluneční skla. Ten, kdo je dostane, v nich bude v bezpečí a jako v bavlnce. Udělejte mu radost brýlemi, co mu určitě vyrazí dech. A pokud chcete mít jistotu, že bude dárek pod stromečkem včas, zajděte do některé z našich kamenných optik a vyberte je na místě.

 

 


VÁNOČNÍ BESTSELLERY I


VÁNOČNÍ BESTSELLERY I

 

Nelítejte, nejste Ježíšek! 

 

Zastavte se, sedněte si a nakupujte v teple a v klidu, doma u svařáku. Sluneční brýle udělají radost vždycky. A co teprve tyhle novinky od VOGUE nebo dokonce DOLCE GABBANA! Možná je Vaše drahá polovička zrovna nutně nepotřebuje, ale určitě je už dlouho chce! A kdyby neseděly nebo se nelíbily, můžete je vyměnit nebo vrátit. 


BLACK FRIDAY: SLEVA 20% NA BRÝLE


BLACK FRIDAY: SLEVA 20% NA BRÝLE

 

Nepropásněte 20% slevu BLACK FRIDAY!

 

-20% bLACK fRIDAY platí od 19. 11. do 2.12.2018 na všechny sluneční i dioptrické brýle. Tak to nepropásněte! Podívejte se, na co a jak můžete slevu BLACK FRIDAY čerpat. 


PODZIMNÍ NOVINKY RAY BAN


PODZIMNÍ NOVINKY RAY BAN

 

Tygří nebo leopardí kamufláž? 

 

Právě nám tu přistály tyhle krásky a my se nemůžeme dohodnout, komu tenhle vzor patří. Prohlédněte si je a sami se rozhodněte, komu tohle camo patří. Hlavní ale je, že vypadají skvěle. Podívejte se i na další novinky od Ray-Ban. Určitě vám zamotáme hlavu a nebudete vědět, po kterých sáhnout dřív. 


BLUE CONTROL - TA SPRÁVNÁ OCHRANA ZRAKU PŘED MODRÝM SVĚTLEM


BLUE CONTROL - TA SPRÁVNÁ OCHRANA ZRAKU PŘED MODRÝM SVĚTLEM

 

Chraňte si oči před modrým světlem počítačů

 

Brýle na počítač se stávají nutností. Podívejte se, jak si můžete chránit zrak proti únavě a zajistit si klidný a kvalitní spánek s brýlemi s filtrem proti modrému světlu. Brýle s BlueControl jsou to pravé řešení. U nás teď tuto vrstvu získáte zdarma. Zjistěte víc tady


HÁDEJTE, CO JE U NÁS NOVÉHO


HÁDEJTE, CO JE U NÁS NOVÉHO

 

Hádejte, co je u nás nového

 

GUESS - exkluzivní sluneční brýle GUESS. Co třeba tyhle krásky s kovovými obroučky a hnědými skly? Nebo toto nestárnoucí kombo černého plastu a zlaté kovové obroučky a straniček vhodné i pro dioptrická sluneční skla? Koukněte na všechny nové sluneční brýle Guess na léto 2018. Nám se letošní kolekce opravu moc líbí. 

 

Více informací

ORIGINÁLNÍ SLUNEČNÍ BRÝLE RAY-BAN - JDE TO I S DIOPTRIEMI


ORIGINÁLNÍ SLUNEČNÍ BRÝLE RAY-BAN - JDE TO I S DIOPTRIEMI

 

Originální sluneční brýle Ray-Ban: jde to i s dioptriemi

 

Víte, že u Mister Optic dostanete vždy jen originální brýle Ray-Ban? A věděli jste také, že je můžete mít i s originálními slunečními skly Ray-Ban? Podívejte se třeba na tyto sluneční brýle, ve kterých můžete mít svoje dioptrie ve slunečních sklech a přitom nepřijít o originální logo RB jako na původních sklech. 


JSME CERTIFIKOVANÝM PRODEJCEM ORIGINÁLNÍCH BRÝLÍ RAY-BAN


JSME CERTIFIKOVANÝM PRODEJCEM ORIGINÁLNÍCH BRÝLÍ RAY-BAN

 

Mister Optic je certifikovaným ověřeným prodejcem značky Ray-Ban

 

V našem eshopu prodáváme vždy pouze originální značkové brýle. Teď je také Mister Optic uveden na stránkách Ray-Ban jako Certified Reseller, tedy certifikovaný, ověřený prodejce brýlí Ray-Ban. Lehce si tak ověříte přímo na centrále této značky, že brýle, které si u nás kupujete, jsou 100% originál Ray-Ban. Chcete vědět, jak poznat originál Ray-Ban a jak si ověřit, že je Mister Optic certifikovaným prodejcem pravých brýlí Ray-Ban? Čtěte dál,

Více informací

1211»


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie