BRÝLE DOLCE GABBANA

27. 7. 2014

 

Domenico Dolce a Stefano Gabbana se setkali v roce 1980 v Miláně a vznikla úspěšná italská módní značka.

Jejich brýle nepřestávají fascinovat šarmem a originalitou.

 

 

Dolce a Gabbana - ikona italské a světové módy

Sicilský rodák Domenico Dolce vystudoval oděvní design. Stefano Gabbana se narodil v Miláně a ačkoliv se nejprve věnoval grafickému designu, vkročil po setkání s Domenicem v roce 1980 do módní branže. Nejprve se společně věnovali módnímu poradenství, až svou kolekcí na milánské módní přehlídce nových talentů zaujali módní kritiky. To odstartovalo jejich strmý vzestup do světa velké módy a úspěch značky Dolce&Gabbana. Ta dnes patří k největším módním ikonám. Její obchody naleznete na těch nejlepších místech světových metropolí.

 

 

 Sluneční brýle Dolce Gabbana

 

 

 

Dolce Gabbana od hlavy k patě

 

Na počátku 90.let získala tato značka mnoho prestižních ocenění včetně ceny za nejlepší vůni roku. Počet produktů se značkou Dolce&Gabbana se neustále rozrůstá. Nejoblíbenější jsou šperky, hodinky a další módní doplňky. V roce 2005 předvedli návrháři svou první kolekci slunečních brýlí. Hned si ji oblíbily celebrity jako Madonna, Angelina Jolie, Sandra Bullock nebo ženský idol Ben Affleck.

 

 

 

Sluneční a dioptrické brýle Dolce Gabbana

 

Dámské i pánské brýle Dolce&Gabbana jsou stylové a trendy.

Návrháří pro ně používají zajímavé materiály a kombinace: zlaté efekty, kameny Swarovski a další nápadné a originální detaily z nich činí unikátní modely s osobitým šarmem. Několikrát do roka vytvářejí designeři speciální kolekce brýlí, které osloví svou originalitou a neotřelostí.

 

Sluneční brýle Dolce&Gabbana jsou nadčasovou a přitom originální klasikou. A je slunce v nedohlednu? Vyberte si   dioptrické brýle  Dolce&Gabbana.

 

 

Náš tip:

Noste brýle filmových hvězd! Vyberte si třeba úspěšný a oblíbený sexy model DG4164P

 

 

 

 

 

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie