DIOPTRICKÉ SLUNEČNÍ BRÝLE

3. 5. 2014

Víte o tom, že si můžete koupit sluneční brýle s dioptrickými skly?

 

Je to jednoduché. Vyberte si buď běžné dioptrické brýle nebo sluneční brýle, které nejsou příliš velké či příliš zakřivené.

 

 

 

Širokou paletu těchto brýlí najdete například v kolekci Ray Ban, Vogue či Dolce Gabbana. U nás tyto sluneční brýle označujeme modrým znakem s D. Je umístěn v levé části obrázku daných brýlí.  

 

V případě, že hledáte sportovní brýle, do kterých se dají vložit sluneční nebo samozabarvovací čočky, doporučujeme vám řadu brýlí Nike 7070/1 nebo nebo Nike 7071/1. V tomto případě lze upravit i výšku a šířku skel dle vašeho přání.

 

Zvolte si barvu skel

Nejběžnějším typem slunečních dioptrických skel jsou plastové čočky zabarvené buď do hněda, do šeda či do zelena. Barvu skel si vyberte podle zabarvení brýlových rámečků nebo podle toho, které se vám zdají příjemnější.  


Samozabarvovací brýle

Pokud preferujete brýle, které se vám budou zabarvovat podle intenzity slunečního svitu, pak zvolte tzv. samozabarvovací skla, neboli fotochromatická skla.

 

Uvnitř místnosti budou čirá, pouze s mírným odstínem barvy, a na sluníčku se vám zabarví jako běžné sluneční brýle.

 

Další úpravy

Vybrat si můžete i úpravu plastových čoček s antireflexem nebo při vyšších dioptriích tenčené brýlové čočky. Vybírejte z nejlepších slunečních brýlových čoček.

 

Nevíte si rady?

Nic se neděje. Zavolejte nebo napište, rádi vám poradíme. 

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie