HORSEFEATHERS KONEČNĚ I JAKO DIOPTRICKÉ BRÝLE!

16. 3. 2015

Získali jsme pro vás novou značku: Horsefeathers!

 

Nehledejte módní trendy. Noste, co vám sluší, co se vám líbí a co vám dělá radost. Dělejte si věci po svém. Vyberte si z nové kolekce dioptrických brýlí Horsefeathers. Není to jen další módní značka. Je to Horsefeathers. Vše skladem a s dopravou zdarma.

 

 

Horsfeathers je především oblečení pro aktivní sportovce i nesportovce, kteří si rádi dělají věci po svém, žijou si svůj život a ten je baví. Podporuje freestylové sportovce, snowboardery, bikery i každého, kdo třeba nesportuje, ale má rád kvalitní vybavení, na které se může vždycky spolehnout. My vám teď nabízíme cool obruby – pro muže, pro ženy i unisex, které odrážejí filozofii značky. Kvalitní a spolehlivé materiály, zpracování a design. Můžete se na ni spolehnout právě tam a právě tehdy, kdy to nejvíc potřebujete.

 

 

Plastové i kovové dioptrické brýle Horsefeathers odrážejí design kolekci oblečení a ostatních doplňků a sportovního vybavení – bundy, čepice, rukavice a batohy Horsefeathers hravě kombinují barevné plochy a nebojí se výrazných kontrastů i neotřelých barev.

 

Dioptrické brýle Horsefeathers

 

Horsefeathers není na trhu žádným nováčkem - slaví 25 let od vzniku prvního designu, loga a především myšlenky, která značku postupem času posunula do pozice respektovaného předního výrobce technického outerwearu a streetwearu. Ze studentského projektu, který si udržel svou nezávislost a živou hravost, se z Horsefeathers stala uznávaná značka, která si získala v mezinárodní konkurenci respekt konkurečních značek i své stálé a spokojené zákazníky. Ti se k ní stále vracejí a s netrpělivostí čekají na nové kousky. Svoboda a pevné propojení se světem boardsportů zůstává.

 

 

 
Pánské dioptrické brýle Horsefeathers
 
 
 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie