JAK POZNAT ORIGINÁLNÍ BRÝLE RAY BAN?

15. 1. 2015

Když Ray Ban, tak originál. Jak ho poznat? 

 

Nakupujte pravé originální brýle Ray Ban u Mister Optic. Jsme certifikovaným ověřeným prodejcem originálních brýlí Ray Ban a ručíme za jejich pravost.

 

Zaručujeme kvalitu a pravost značkových brýlí Ray-Ban, kvalitní servis a originalitu náhradních dílů..Na centrálních stránkách značky Ray Ban jsme uvedeni jako certifikovaný ověřený prodejce originálních brýlí Ray Ban. To zaručuje, že brýle Ray Ban a originální dioptrická skla Ray Ban na míru které si koupíte v našem eshopu nebo v našich kamenných optikách, jsou 100% pravé. Poradíme vám, jak originál Ray Ban poznat. 

 

1. krok

Některé brýle Ray Ban se podle specifikace výrobce prodávají v originální krabičce - na boční straně je umístěna samolepka s kódem EAN, čísly a čárovým kódem.

Tyto údaje označují číslo modelu, velikost a barvu a musí se shodovat s těmi, které jsou uvedeny na vnitřní straně brýlí. 

 

 

Na horní stěně krabičky je vytištěno logo Ray Ban v červeném poli. Logo je vytištěno kvalitně, nestírá se a má správnou velikost, proporce a barvu.

Ray Ban potisk originální krabičky

2. krok

Uvnitř krabičky je uloženo pouzdro, které je součástí dodávky všech originálních brýlí Ray Ban. Na jeho přední straně je vytištěno (ev. vyraženo) logo Ray Ban. 

U slunečních brýlí najdete v logu nápis: "Sunglasses by Luxottica".

Ray Ban originální pouzdro

3. krok

K originálním brýlím Ray Ban dostáváte brožurku s informacemi o produktu a originální značkovou utěrku na čištění brýlí Ray Ban.

Ray Ban certifikát pravosti a čisticí utěrka

 

4. krok

Zkontrolujte kvalitu tisku nápisů na uvnitř stranice - nápisy "Made in Italy" anebo písmena CE mají ostré kontury. Mezi písmeny jsou pravidelné mezery a u slunečních brýlí je vytištěn nápis se jménem modelu - např. Aviator, Wayfarer, Justin atd.

 

 

5. krok

Sluneční brýle Ray Ban mají na pravé brýlové čočce vytištěno logo Ray-Ban. Písmo a jeho kontury jsou čisté a ostré. Tisk drží pevně, nestírá se a neloupe se.

Navíc je u slunečních brýlí označena i levá brýlová čočka. Je na ní pod úrovní stranice vyryto malé logo RB, které je viditelné jen při naklopení brýlí pod určitým úhlem.

Ray Ban logo na pravé čočce

 

6. krok

Logo na kovových stranicích je tištěné, eventuelně na plastových brýlích kovové a vystouplé.

Každopádně je vnější logo na stranicích ostré, kvalitní a nestírá se.

Ray Ban original logo stranic

 

7. krok

U kovových brýlí otočte obruby vzhůru nohama a podívejte se na plastová sedla (tj. plastové dílky na kovových brýlích, která přiléhají na nos). 

Na sedlech brýlí jsou čitelná písmena RB - písmena musí být z z vnitřní strany dobře čitelná. 

Sedla originálních brýlí jsou vyrobena z kvalitního pevného materiálu a neohýbají se.

Označení Ray Ban na sedlech brýlí

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie