NOVINKA! KONTAKTNÍ ČOČKY DAILIES TOTAL1® a BIOFINITY

15. 6. 2015

Zkombinujte na léto kontaktní čočky a sluneční brýle! 

 

Nosíte nebo chcete nosit kontaktní čočky? A nemáte ještě dioptrické sluneční brýle? Než si je pořídíte, zkuste následující kombinaci: sluneční brýle a jednodenní nebo měsíční kontaktní čočky s vysokým obsahem vody a vysokou propustností kyslíku. Vaše oči budou dobře dýchat, budou zdravé a dobře uvidíte. 

 

 

 

Chcete kontaktní čočky jenom vyzkoušet a nechcete se o ně starat? Pořiďte si jednodenní! 

 

 Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou proto úplně ideální na dovolenou nebo pro prvonositele, kteří chtějí kontaktní čočky jenom vyzkoušet. 

 

Jednodenní kontaktní čočky - jednoduché a snadné řešení pro celodenní komfort:

  • Na každý den nový pár 

  • Nejvyšší prospustnost kyslíku

  • Proměnný obsah vody

  • Vhodné i pro prvonositele, kteří chtějí vyzkoušet kontaktní čočky

kontaktní čočky Dailies Total1

 

A proč právě DAILIES TOTAL1®?

 

Jsou v oku příjemné, jemné a hladké a poskytují pocit pohodlí po celou dobu nošení a nezpůsobují zarudnutí nebo pálení. Vaše oči potřebují dostatečné zvlhčení a přitom potřebují kyslík, aby vypadaly a cítily se zdravě bez zarudnutí a svědění. 

DAILIES TOTAL1® oba požadavky splňují. Jsou to nejnovější jednodenní kontaktní čočky od firmy Alcon (Ciba Vision) s proměnným obsahem vody.

 

 

Voda, voda, všude voda

 

Nová technologie Dailies Total 1 zajišťuje, že čočky obsahují více vody tam, kde ji vaše oči potřebují, a méně vody tam, kde nikoliv. Nová technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikonhydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. Z obou materiálů je použito to nejlepší – značný obsah vody a vysoká propustnost kyslíku.

 

 

Prodyšnější než ostatní jednodenní kontaktní čočky

 

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou až 6x prodyšnější než ostatní přední jednodenní kontaktní čočky (156 Dk/t (při -3 dioptriích). Vysoká propustnost kyslíku znamená pravidelný přísun kyslíku a tím i zdravé oči bez známek zarudnutí. Kromě tohoje také v čočkách je obsažen fosfatydylocholin - látka, která se přirozeně vyskytuje ve slzách.

Toto pokročilé a inovativní složení zajišťuje jedinečný a dlouhotrvající pocit komfortu po celý den.

Podívejte se na video o DAILIES TOTAL1®.

 

 

Nechcete si kupovat na každý den nové čočky? Vyzkoušejte měsíční!

 

Měsíční kontaktní čočky Biofinity jsou měkké, hedvábně jemné a vysoce hydratované silikonhydrogelové kontaktní čočky s vynikající propustností kyslíku. Jsou určeny pro kontinuální nošení s měsíčním intervalem výměny, které není třeba vyjímat na noc a není třeba je nijak ošetřovat. Můžete je jeden den nasadit, nosit nepřetržitě a vyjmout je až za měsíc, aniž by hrozilo riziko poškození očí, zanesení infekce nebo vysychání očí. Pokud se rozhodnete nosit čočky Biofinity pouze přes den, je třeba je po vyjmutí vyčistit pomocí roztoku na kontaktní čočky a uložit je na několik hodin do pouzdra s roztokem. Poté jsou čočky zase připraveny k použití.

 

Biofinity 6 čoček

 

 

Trpíte syndromem suchého oka? 

 

Oceníte kontaktní čočky Biofinity. Pokud trpíte syndromem suchého oka, znamená to, že se vám v nedostatečné míře tvoří slzný film, a máte zřejmě problémy se zvlhčením povrchu oka a nošením kontaktních čoček.

Ostatní čočky v oku pálí a snižují komfortní nošení, zatímco Biofinity jsou natolik dostatečně zvlhčené obsahem vody uvnitř čočky, že nenasávají slzy z povrchu oka a dále ho nevysušují.

 

Zdravé oči potřebují kyslík

 

Biofinity obsahují velké množství vody, ale zároveň dokážou zajistit vysokou propustnost kyslíku  Toho výrobce docílil použitím materiálové technologie Aquaform Comfort Science, která i při vyšším obsahu vody v samotné čočce nesnižuje stupeň propustnosti kyslíku:

To doposud nebylo možné. Biofinity se však touto kombinací vysoké propustnosti i při vysokém stupni hydratace kontaktních čoček řadí mezi nejzdravější a nejpohodlnější měsíční čočky na trhu. 

 

Biofinity - bezpečné a zdravé kontaktní čočky

 

Biofinity neobsahují přídavky, povrchové vrstvy a zvlhčující prostředky, které by mohly dráždit oči. Obavy ze zarudnutí a pálení očí jsou minulostí.

Povrch očí dostává s novou technologií dostatek kyslíku pro správnou funkci a dostatek vody  pro vynikajicí pohodlí, hladkost a jemnost. 

 

  • Podívejte se, jak fungují měsíčíní kontaktní čočky Biofinity.

 

 Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie