NOVINKA - SUPERLEHKÉ TENKÉ PLASTOVÉ BRÝLE Z MATERIÁLU ULTEM

8. 2. 2016

 

Nově v nabídce: odlehčené tenoučké plastové brýle z ULTEMu 

 

Nově jsme do nabídky zařadili superlehké a tenké plastové obroučky z ULTEMu. Moderní materiál umožňuje vytvářet mnohem tenčí a lehčí brýle. Na nose je téměř necítíte. Brýle z ULTEMu jsou až o 50% lehčí než kovové brýle. Některé modely se dokonce dostanou až na váhu pouhých 8 gramů. Pružné, nehořlavé, teplotně stabilní a hypoalergenní. Kde se ten superlehký, superodolný a supermoderní materiál vzal? 

Superlehké brýle Horsefeather z Ultemu

Brýle Horsefeathers z ULTEMu - superlehké, superodolné, superpružné 

 

 

Inspiraci najdeme v leteckém průmyslu. ULTEMu se používá při stavbě letadel, kde je nezbytné snížit váhu na minimum, ale přitom zachovat takové vlastnosti jako odolnost, pružnost a tepelnou stálost i za extrémních podmínek. 

 
 

Extrémně lehké, extrémně pružné, extrémně odolné brýle

 

Superlehké brýle z ULTEMu jsou vyrobeny z materiálu, který umožňuje snížit váhu obrouček a přitom zachovat ty vlastnosti, které zajistí, že se materiál nebude deformovat nebo časem měnit. 

Jsou odolné proti skvrnám a nemusíte mít strach, že by se jejich světlejší části zbarvily nebo ztmavly. Navíc u ULTEMu nehrozí deformace vlivem tepla a tak si zachovají svůj tvar i když je necháte třeba v autě za sklem na přímém slunci. 

I když brýle z ULTEMu vypadají velmi křehce a jemně, jsou dobře odolné i při horším zacházení. To jim umožňuje pružnost a tvarová stálost. I při horším zacházení se tak nemusíte bát, že by hned praskly.  

 

 

 

ULTEM: s lehkostí a bez alergií

 

ULTEM je nejen velmi lehký, ale i jemný a příjemný na omak, ale při nošení výborně sedí a nezpůsobuje alergie. Je to materiál, který se nemusíte bát nosit ani v případě, že trpíte alergiemi. 

Černé kulaté brýle Horsefeathers z lehkého materiálu Ultem

 

Nealergenní a extrémně lehké brýle Horsefeathers z ULTEMu
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie