ORIGINÁLNÍ DIOPTRICKÉ ČOČKY RAY-BAN NA MÍRU

1. 6. 2017

DIOPTRICKÉ A SLUNEČNÍ BRÝLE RAY-BAN TEĎ S ORIGINÁLNÍMI DIOPTRICKÝCMI ČOČKAMI RAY-BAN NA PŘEDPIS

 

Již od roku 1937  patří značka Ray Ban k předním výrobcům brýlových čoček. Původním cílem bylo chránit oči pilotů před škodlivým slunečním zářením.Vše se od té doby řídí cílem chránit zrak, zajistit maximální funkčnost a plnit funkci krásného módního doplňku. 

 

Nejen obruby nesou značku Ray-Ban

Teď už Ray-Ban poprvé nabízí širokou škálu obrub s originálními dioptrickými čočkami na předpis značky RAY-BAN®. Ty jsou dostupné v čirém i slunečním provedení, a v každém ohledu splňují špičkové standardy této značky.

 

Ikonické sluneční brýle si stíhací piloti nasadili poprvé před 80 lety. Zatímco technologie od té doby neskutečně pokročila, jedna věc se nezměnila: kdekoliv uvidíte nezaměnitelné logo RAY-BAN®, máte jistotu bezkonkurenční kvality. A nyní můžete mít stejný punc originality i na svých nových brýlových čočkách. Logo je umístěno v rohu pravé brýlové čočky a iniciály RB jsou vyryty na levé čočce.

 

Barva je důležitou součástí vzhledu značky RAY-BAN®

A u brýlových čoček na předpis tomu není inak. Nové brýlové čočky jsou k dispozici v široké škále nejoblíbenějších tvarů včetně modelů Aviator, Wayfarer, Clubmaster a Erika. Zkombinujte je s průhlednými nebo barevnými brýlovými čočkami od standardního provedení G-15 až po zrcadlové nebo gradální efekty s postupně ztmavenými skly.

 

Každé brýle s brýlovými čočkami RAY-BAN® na předpis jsou navrženy podle konkrétních parametrů zákazníka (podle jeho předpisu, vzdálenosti zornic, výšky optického středu) a podle technických vlastností vybrané obruby. Nevíte jak na to? Kontaktujte nás, poradíme vám.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie