THE BEST OF RAY BAN - AVIATOR

2. 12. 2014

 

Bestsellery Ray Ban - ikonické pilotky 

Konec roku 2014 je tady a s ním i největší trháky značky Ray Ban! Nejúspěšnějšími modely loňského roku se staly kultovní pilotky.

 

 

 

Sluneční brýle RAY BAN 3025 001/58 s tenkou zlatou kovovou obrubou se zelenými čočkami a RAY BAN 3025 001/51 s hnědými postupně zbarvenými gradálovými čočkami se staly bestellerem roku 2014 a na módni špičce se drží už několik desítek let.

 

 

Aviator - nesmrtelné pilotky

Jen v krátkosti si připomeňme, že model Aviator byl původně ve třicátých letech navržen pro americké piloty.  Stěžovali si, že je při dlouhých letech bolí oči a tak vznikly jedny z nejúspěšnějších brýlí Ray Ban s tenkými kovovými obroučkami a velkými skly, která skvěle kopírují tvar obličeje a dokonale chrání oči před sluncem.

 

Moderní klasika v novém

Brýle měly takový úspěch, že se staly obrovským hitem a "pilotky"  miluje už několik generací. Stále se nosí klasické barevné kombinace zlatých obrouček a zelených, šedých nebo hnědých skel, ale Ray Ban inovuje - dnes už můžete vybírat i zrcadlovky v těch nejnápadnějších barevných kombinacích. Pilotky jsou klasika. Kdo je nemá, není in!

 

 

Komu sluší pilotky?

Pilotky sluší každému bez rozdílu věku nebo tvaru obličeje. S modely Aviator nemůžete sáhnout vedle. Vyvážené proporce lichotí každému tvaru obličeje a skvěle podpoří vaše přednosti.  

Objednejte si brýle Aviator na Mister Optic nebo je přijďte osobně vyzkoušet do naší nové kamenné optiky v Plzni, Pražská 12.

 

Náš tip: 

Ke trendy looku zvolte třeba modré nebo fialové zcadlovky. Budete nepřehlédnutelní.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie