VOGUE - NOVÉ MÓDNÍ KOUSKY DO VAŠEHO ŠATNÍKU

22. 12. 2015

Vogue je móda. Vogue je i módní časopis. Vogue jsou dokonce i elegantní dámské brýle.

 

Značka Vogue přináší pestrou a různorodou kolekci dámských dioptrických a slunečních brýlí. Všechny modely jsou designovány v Itálii a odrážejí tak všechny aktuální trendy z přehlídkových mol. Široký výběr tvarů a barev zaručuje, že si vyberete ten pravý model i vy. Vogue, to je luxus za dostupnou cenu, který podrthne vaši osobnost.

 

Vogue - dámské dioptrické brýle pro elegantní ženy

Elegantní dioptrické brýle Vogue a múza návrhářů - americká herečka Eva Mendez

 

 

Dámské brýle z kolekce Vogue jsou velmi kvalitní designové brýle. Romantika i glamour - to jsou charakteristické znaky kolekce brýlí Vogue. Mezi dioptrickými brýlemi Vogue najdete řadu různorodých stylů a fantastických barevných kombinací v nadčasovém provedení, které svou elegancí podtrhunou vaši ženskost. Dioptrické obruby i sluneční brýle Vogue jsou určeny především ženám, které dbají na detaily a jsou si vědomy posledních módních trendů a zároveň hledají nadčasové a slušivé brýle, které jen bezhlavě nekopírují módní trendy. 

Červené dámské dioptrické brýle VO2866 2360 s kovovými stranicemi

Červené dámské dioptrické brýle VO2866 2360 s tenkými kovovými stranicemi jsou jedny z nejslušivějších modelů Vogue

 

Proto Vogue oslovil několik známých osobností, které se staly ambassadorkami značky a zosobňují ženy, pro které je kolekce Vogue určena: nezávislé, úspěšné a sebevědomé ženy z různých koutů světa. Po britské modelce Kate Moss a americké herečce Evě Mendes se ztělesněnímm nejrůznějších typů žen ve stylu Vogue staly tvářemi kampaně i brazilská modelka Adriana Lima, indická modelka a herečka Deepika Padukone a čínská herečka Liu Sishi. Jsou prototypem pozitivních a inspirativních žen, které jsou moderní a přitom elegantní, velmi ženské a přirozeně sexy. 

 

Elegantní sluneční brýle Vogue s jemným přechodem barev

Velmi elegantní sluneční brýle Vogue model 3972 352/11 s postupně zbarvenými skly můžete nosit po celý rok 

 

Vogue si zakládá na kvalitních materiálech a nápaditých detailech. Jednoduché a femininní tvary očnic často zdobí květinové nebo geometrické vzory, kameny nebo jen jednoduché logo. I v materiálech můžete vybírat ze široké škály želvovinových vzorů, květinovým motivů, hladkého nebo matného jemně strukturovaného povrchu. A ať už dáváte přednost jemnému zdobení nebo nápadným extravagantním detailům, v kolekci Vogue najdete vždy slušivé tvary a zajímavé prvky, které spolehlivě podtrhnou vaše nejlepší rysy. Brýle Vogue prostě ženám sluší. 

 

Černé plastové sluneční brýle Vogue VO2990S W44/11

Nadčasové černé sluneční brýle Vogue s šedými postupně zbarvenými skly ve stylu cateye

 

 

Červené dámské sluneční brýle Vogue VO2990S 2340/8H v módním tvaru kočičích očí cateye

Červené dámské sluneční brýle Vogue VO2990S 2340/8H v módním tvaru kočičích očí cateye
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie