ŽHAVÉ NOVINKY Z VELETRHU V MNICHOVĚ JSOU NA CESTĚ K VÁM

1. 2. 2016

Nové brýle u Mister Optic: na mezinárodním veletrhu Opti 2016 v Mnichově jsme pro vás vybrali jen to nejlepší

 

A na co se můžete těšit? Ultramoderní kulaté brýle, brýle lehoučké jak pírko a nové sluneční brýle na novou sezónu z dílny Ray Ban, Polaroid, Vogue, Dolce Gabbana, Emporio Armani....zkrátka sledujte náš eshop a facebook a zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru, ať vám nic neuteče!

 

 Výběr brýlí pro eshop Mister Optic na stánku Luxottica

Vybíráme brýle do eshopu Mister Optic - stánek Luxottica

 

Kulaté brýle, kam se podíváš i nový trend Ray Ban

Italští návrháři společnosti Luxottica letos sází na aktuální trend kulatých brýlí. Kulaté brýle letos v Mnichově prostě vedly na plné čáře. My vám je brzy přineseme v podobě nového tvaru Ray Ban Clubmaster. Na rozdíl od svého staršího bratra jsou očnice lehce kulatější. Tak pokud hledáte něco nového od Ray Ban, brzy to najdete tady.

Brýle Ray Ban Clubmaster Round na stánku Luxottica Opti Mnichov 2016

Ray Ban Clubmaster Round - nový kulatější tvar Clubmaster už brzy i u nás

 

Brýle Oakley, Emporio Armani a Vogue pro novou sezónu

….zase nezklamaly. Byly dokonalé. Oakley zůstává u moderní technologie a proto jsou jeho brýle zase vyladěné do posledního detailu. Podle aktuálního trendu jsou stále hitem jeho sportovní zrcadlovky a u některých modelů přidal pár milimetrů a zvětšil očnice. Díky tomu budete s Oakley i letos in. Emporio Armani nabídl velmi jemné a nadčasové modely v klasických barvách černé, hnědé a šedé, které se snad nikdy neokoukají. Zato Vogue se letos oblékl do barev duhy nebo dokonce do květinových vzorů. To aby byl váš outfit veselejší, až se objeví sluníčko. Sluneční brýle doplnil i jemnými pastelovými odstíny a postupně zbarvenými gradientními slunečními skly, která přecházejí shora dolů od nejtmavší až po nejsvětlejší a působí tak neskutečně žensky a jemně. Upřímně, nevěděli jsme, co dřív. A tak doufáme, že jsme vybrali dobře a že se i vám budou nové kousky v eshopu líbit stejně jako nám.

Brýle Ray Ban, Oakley, Emporio Armani a Vogue na stánku Luxottica Opti Mnichov 2016

Ray Ban, Oakley, Emporio Armani a Vogue – dokonalá čtyřka

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie