Rudy Project RYDON SN798919 MF EX0157989196
Rudy Project

  • Doprava zdarma
  • Velký výběr a akční ceny
  • Odborné poradenství

Skladem

DC: 6 490 Kč

5 490 KčDalší barevné varianty

Popis zboží

Brýle Rudy Project RYDON jsou nejoblíbenější variantou ze skupiny cyklistických slunečních brýlí.

Brýle jsou velmi lehké a přitom pohodlné. Barevná kombinace CARBONIUM, kód 79 89 19 MF, je novinka pro rok 2015. Obruba je v barvě carbonového vlákna, koncovky a nosník jsou v červené barvě.

Použitá skla jsou samozabarvovací a využívají nejnovější technologie ImpactX Photochromic 2laserred, zrcadlová úprava. Tato brýlová skla jsou nejčastěji užívanou variantou jako cyklistické brýle, zabarvují se na slunci do 76%, zbytková barva při odbarvení do 16%. Filter 1-3.

Revoluční technologie použitá při výrobě brýlových skel garantuje jejich nerozbitnost a ty nejlepší optické vlastnosti. Brýlová skla jsou lehčí o 16% než plastová skla a jsou upraveny vrstvou proti poškrábání. U brýlí je možné přizpůsobit nosníky a koncovky stranic pro vaše pohodlí.

V případě, že nosíte dioptrické brýle, je možné k brýlím dokoupit dioptrickou vložku FR 70 00 00, do které se vsadí dioptrická skla.

Originální pouzdro je součástí dodávky. Doprava zdarma.

Rozměry

Šířka očnice 68 mm

Šířka očnice 68mm

Šířka nosníku 17 mm

Šířka nosníku 17 mm

Délka stranice 138 mm

Délka stranice 138 mm

Vlastnosti

Určení pánské, dámské
Tvar brýlí hranaté
Barva červené, šedé
Materiál plast
Typ poloobruba
Polarizace ne
Barva skla červenéPři poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Používání souborů cookie